Wyniki XXI Mistrzostw Family Cup w Kolarstwie Górskim

XXI Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2016                
Kolarstwo Górskie – Bytom                
                 
                 
Lp. Bib. Nazwisko i imię Kategoria Miejscowość. Woj. Rok Rodzina  
1 27 Urbanek Bartosz A/M Rybnik ŚL 2007 Urbanek  
2 33 Pondo Wojtek A/M Toszek ŚL 2007    
3 81 Marek Kamil A/M Iwonicz Zdrój PDK 2006 Marek  
4 32 Podek Michał A/M     2006    
5 43 Syrek Jeremiasz A/M Rybnik ŚL 2006 Syrek  
6 56 Musiolik Jakub A/M   Śl 2007    
7 57 Łakomski Marcel A/M Ruda Śląska ŚL 2006 Łakomski  
8 26 Urbanek Maciej A/M Rybnik ŚL 2009 Urbanek  
9 30 Wieczorek Jan A/M Rybnik ŚL 2008    
10 21 Ostrowski Mikołaj A/M Smolnica ŚL 2006 Ostrowski  
11 19 Ostrowski Michał A/M Smolnica ŚL 2008 Ostrowski  
DNS 52 Bluszcz Antoni A/M Świerklany ŚL 2009 Bluszcz  
DNS 53 Bluszcz Tadeusz A/M Świerklany ŚL 2006 Bluszcz  
                 
1 10 Tokarska Milena A/K Łazy ŚL 2007 Tokarska  
2 31 Kowalewska Martyna A/K Toszek ŚL 2006    
3 36 Cisak Alicja A/K Rybnik ŚL 2007    
4 2 Kuś Wiktoria A/K Bytom ŚL 2007 Kuś  
5 3 Bryk Liliana A/K Tarnowskie Góry ŚL 2007    
6 44 Syrek Milena A/K Rybnik ŚL 2009 Syrek  
7 58 Musiolik Anna A/K   ŚL 2009    
8 41 Kubuszok Matylda A/K Świętochłowice ŚL 2006 Kubuszok  
DNF 6 Kulisz Kinga A/K   ŚL 2007    
DNS 16 Gajda Anna A/K Gliwice ŚL 2010    
DNS 20 Gajda Ola A/K Gliwice ŚL 2012    
DNS 54 Bluszcz Zofia A/K Świerklany ŚL 2006 Bluszcz  
DNS 80 Marek Izabela A/K Iwonicz Zdrój PDK 2010    
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
                 
1 47 Gajdzik Julia B/K Mikołów ŚL 2004 Gajdzik 28:34:00
2 59 Ryszka Wiktoria B/K   ŚL 2002   29:24:00
3 62 Gajak Julia B/K Dąbrowa Górnicza ŚL 2003 Gajak 1 D
DNF 14 Biskup Julia B/K Rybnik ŚL 2005 Biskup  
                 
                 
                 
1 PP 35 Świder bRAJAN B/M   maL 2005   19:50
1 38 Cisak Maksymilian B/M Rybnik ŚL 2005   19:54
2 24 Hofman Jonasz B/M Chorzów ŚL 2005   21:53
3 25 Hofman Jakub B/M Chorzów ŚL 2005   23:54
4 50 SMUDA MATEUSZ B/M ŚWIERKLANIEC ŚL 2004   24:57:00
5 29 Wieczorek Filip B/M Rybnik ŚL 2004   25:15:00
6 63 Fojcik Jakun B/M   ŚL 2004   25:41:00
7 76 Kaczówka Bartosz B/M   ŚL 2004   28:07:00
8 42 Brudny Szymon B/M Rybnik ŚL 2005   31:43:00
                 
                 
                 
1 68 Gałązka Anna C/K Złoty Potok ŚL 98   35:24:00
                 
                 
                 
1 15 Głowik Michał C/M Trzcinica WLK 2002 Głowik 28:11:00
2 64 Machura Oliwier C/M   ŚL 2003   31:02:00
3 7 Kulisz Kamil C/M   ŚL 2002   32:14:00
4 49 Pricop Mikołaj C/M Rybnik ŚL 2002   34:53:00
5 23 Hofman Piotr C/M Chorzów ŚL 2003   34:56:00
                 
                 
                 
1 PP 60 Grzebinoga Monika D/K   MAL 85   27:31:00
1 89 Stawarz Aleksandra D/K   ŚL 86   27:56:00
                 
                 
                 
1 90 Kraśnicki Paweł D/M Wojkowice ŚL 2001   27:40:00
2 39 Piekorz Paweł D/M Rybnik ŚL 2001   28:56:00
                 
                 
                 
E/K                
1 48 Gajdzik Sławomira E/K Mikołów ŚL 80 Gajdzik 22:24
2 111 Łakomska Katarzyna E/K Ruda Śląska ŚL 78 Łakomski 22:47
3 12 Tokarska Barbara E/K Łazy ŚL 78 Tokarska 26:36:00
4 17 Ostrowska Anna E/K Smolnica ŚL 78 Ostrowski 1 dubel
                 
                 
E/M                
1 85 Stol Wojciech E/M Bojszowy ŚL 98   38:50:00
2 66 Atłas Filip E/M Sosnowiec ŚL 98   39:13:00
3 65 Fojcik Michał E/M   Śl 98   40:17:00
4 69 Żyto Jakub E/M Częstochowa ŚL 99   1 dubel
5 46 Bryła Michał E/M   ŚL 99   43:46:00
DSQ 74 Kaczmarek Tomasz E/M   Śl 98    
                 
1 75 Smaczyński Grzegorz F/M Dąbrowa Górnicza ŚL 94    
2 83 Chojnacki Jakub F/M   ŚL 96    
3 72 Drel Kamil F/M Piekary Śląskie ŚL 97    
DNS 9 Uliczka Wojciech F/M Bytom ŚL 94    
                 
                 
                 
1 86 Skórka Daniel G/M   Śl 87    
2 88 Stawarz Wojciech G/M   ŚL 84    
3 4 Neumannn Robert G/M Gliwice ŚL 85    
4 51 Wydra Artur G/M   ŚL 88    
5 78 Strzelczyk Kamil G/M Katowice ŚL 88    
6 102 Domżalski Tadeusz G/M Ruda Śląska ŚL 83 Domżalski  
7 73 Maruszczyk Karol G/M   ŚL 90    
8 108 Sokołowski Tomek G/M Bytom ŚL 83    
DNF 106 Wierny Grzegorz G/M Bytom ŚL 88    
DNF 107 Czapla Robert G/M Bytom ŚL 84    
DNS 67 Bianowski Andrzej G/M   ŚL 85    
DNS 79 Winiarski Przemysław G/M   ŚL 91    
                 
                 
                 
1 5 Kuczyński Krzysztof H/M     79    
2 103 Musiałek Mariusz H/M Piekary Śląskie ŚL 80    
3 PP 70 Grzebinoga Michał H/M   MAL 81    
3 105 Gcobisz Sebastian H/M tarnowskie Góry ŚL 81    
4 1 Kuś Wojciech H/M Bytom ŚL 77 Kuś  
  55 PK Gajdzik Piotr H/M Mikołów ŚL 76    
5 28 Urbanek Krzysztof H/M Rybnik ŚL 78 Urbanek  
8 PP 34 Świder Leszek H/M   MAL 78    
6 71 Janik Bartosz H/M Dąbrowa Górnicza ŚL 76    
7 82 Gajak Mariusz H/M   ŚL 71    
8 87 Spilok Wojciech H/M Skoczów ŚL 81 Spilok  
9 104 Cieślak Jacek H/M ruda Śląska SL 75    
10 45 Syrek Tomasz H/M Rybnik ŚL 75 Syrek  
11 37 Pondo Sebastian H/M   ŚL 77    
12 13 Biskup Marcin H/M Rybnik ŚL 78 Biskup  
13 8 Różański Marcin H/M Tarnowskie Góry ŚL 75    
14 61 Kocyba Krzysztof H/M   ŚL 75    
15 109 Hus Marek H/M   ŚL 75    
16 18 Ostrowski Ziemowit H/M Smolnica ŚL 76 Ostrowski  
17 101 Zewelak Maciej H/M   ŚL 80    
                 
                 
                 
1 40 Kubuszok Marek I/M Świętochłowice ŚL 66 Kubuszok  
2 77 Domżalski Zbigniew I/M Ruda Śląska ŚL 66 Domżalski  
3 22 Musiał Adam I/M Bytom ŚL 60    
4 92 Martynowicz Andrzej I/M Gliwice ŚL 58    
5 84 Glita Piotr I/M Bytom ŚL 67    
6 11 Tokarski Krzysztof I/M Łazy ŚL 70    
                 
                 
                 
  Klasyfikacja Rodzinna              
                 
  Nazwisko i imię Nazwisko i Imię 2 Miejscowość. Woj.        
1 Gajdzik Sławomira Gajdzik Julia Mikołów ŚL        
2 Tokarska Milena Tokarska Barbara Łazy ŚL        
3 Urbanek Krzysztof Urbanek Bartosz Rybnik ŚL        
4 Domżalski Zbigniew Domżalski Tadeusz Ruda Śląska ŚL        
5 Kuś Wojciech Kuś Wiktoria Bytom ŚL        
6 PP Świder Leszek Świder Brajan   MAL        
6 Kubuszok Matylda Kubuszok Marek Świętochłowice ŚL        
7 Łakomski Marcel Łakomska Katarzyna Ruda Śląska ŚL        
8 Gajak Mariusz Gajak Julia   ŚL        
9 Pondo Wojtek Pondo Sebastian Toszek ŚL        
10 Ostrowski Michał Ostrowska Anna Smolnica ŚL        
11 Syrek Tomasz Syrek Jeremiasz Rybnik ŚL        
12 Ostrowski Ziemowit Ostrowski Mikołaj Smolnica ŚL        
DNF Biskup Marcin Biskup Julia Rybnik ŚL