Superior

Superior – czeska marka rowerów obecna na polskim rynku od kilku lat. W naszym kraju z roku na rok marka ta staje się coraz bardziej rozpoznawalna, m.in. za sprawą sukcesów naszego olimpijczyka z Londynu – Marka Konwy ścigającego się od dwóch sezonów na rowerach Superior z najwyższej „półki”. Ogromnym sukcesem było również zdobycie na rowerze Superior tytułu Mistrza Polski 2013 w sprintach przez Borysa Górala z grupy Superior MTB Energy Team.

superior
Superior oferuje szeroką gamę rowerów zarówno rekreacyjnych jak i sportowych począwszy od tych w pełni profesjonalnych stworzonych z myślą o wyczynowych kolarzach, które dotychczas przetestowane były przez zawodników trzech grup – Superior Brentjens Mountainbike Racing Team, S&H Superior, Superior MTB Energy Team. W ofercie znajdują się również rowery z kolekcji damskiej oraz dziecięcej stworzonej z myślą o najmłodszych. Superior to również rowery szosowe, miejskie i crossowe. Firma kładzie duży nacisk na wysoką jakość produktu, niezawodność i wygodę.

Filozofia marki jest prosta – Superior tworzy rowery z myślą o tych, dla których jazda na rowerze to przyjemność i pasja.